REKLAMA
REKLAMA

Z Sanoka do Leska. Nowy zastępca komendanta policji (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W leskiej komendzie odbyło się uroczyste powitanie Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Sanoku podkom. Tomasz Balawajder. Nowo mianowany Zastępca Komendanta Powiatowego będzie nadzorował Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego.

W budynku leskiej komendy odbyła się odprawa, na której Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkom. Roland Szczepanik uroczyście powitał podkom. Tomasza Balawajder wręczając mu rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lesku. Uroczystość odbyła się w obecności policjantów i pracowników cywilnych leskiej komendy.

Podkom. Tomasz Balawajder jest absolwentem Politologii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 18 lat. Zajmował stanowiska kierownicze tj. Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Gminie Sanok i Tyrawie Wołoskiej, Kierownik Posterunku Policji w Gminie Sanok i Tyrawie Wołoskiej, Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Sanoku oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku.

Policjanci i pracownicy cywilni życzą podkom. Tomaszowi Balawajder sukcesów i owocnej pracy na nowym stanowisku.

źródło: KPP Lesko

16-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)