REKLAMA
REKLAMA

Z Sanoka do Leska. Nowy zastępca komendanta policji (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W leskiej komendzie odbyło się uroczyste powitanie Zastępcy Komendanta Powiatowego, którym został dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Sanoku podkom. Tomasz Balawajder. Nowo mianowany Zastępca Komendanta Powiatowego będzie nadzorował Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego.

W budynku leskiej komendy odbyła się odprawa, na której Komendant Powiatowy Policji w Lesku nadkom. Roland Szczepanik uroczyście powitał podkom. Tomasza Balawajder wręczając mu rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lesku. Uroczystość odbyła się w obecności policjantów i pracowników cywilnych leskiej komendy.

Podkom. Tomasz Balawajder jest absolwentem Politologii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 18 lat. Zajmował stanowiska kierownicze tj. Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Gminie Sanok i Tyrawie Wołoskiej, Kierownik Posterunku Policji w Gminie Sanok i Tyrawie Wołoskiej, Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Sanoku oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku.

Policjanci i pracownicy cywilni życzą podkom. Tomaszowi Balawajder sukcesów i owocnej pracy na nowym stanowisku.

źródło: KPP Lesko

16-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)