REKLAMA
REKLAMA

Autosan walczy o zwycięstwo w rzeszowskim przetargu. Jest o krok od wygranej

SANOK, RZESZÓW / PODKARPACIE. Jak podał portal InfoBus w dniu dzisiejszym zostały otwarte oferty w przetargu na zakup 40 sztuk autobusów dla miasta Rzeszowa. O dostarczenie 10 pojazdów klasy MAXI z silnikami Euro6 zasilanymi olejem napędowym walczy Autosan z Ursusem, ale to sanocka spółka jest bliższa zwycięstwa w tym przetargu.

Rzeszów dysponuje kwotą 12 064 000 zł brutto. Autosan za 10 szt. autobusów Sancity 12 LF zaproponował sumę 10 110 600 zł brutto. Do tego nasza spółka dała 48-miesięczną gwarancję. Ursus natomiast zaoferował 12 689 799,30 zł brutto. Do tego producent z Lublina zadeklarował 60-miesięczna gwarancję. Jednak to Autosan zmieścił się w budżecie, a różnica 2,5 mln zł od ceny zaproponowanej przez konkurencję jest już przez nią nie do odrobienia w innych kryteriach oceny.

Jak zaznacza portal, spodziewane zwycięstwo sanockiej spółki w Rzeszowie jest bardzo Autosanowi potrzebne. To bardzo ważny krok w walce o kolejne unijne zamówienia.

Autobusy mają trafić do Rzeszowa jeszcze w tym roku.

SanCity12LF

źródło foto. Autosan

23-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)