REKLAMA
REKLAMA

BASEN SANOK: „Żuraw” odebrany. Dobiegają końca roboty ziemne (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dokładnie dwa tygodnie temu (8 maja) firma Karpat-Bud oficjalnie przejęła plac budowy pod Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Wbito symbolicznie pierwsze łopaty pod inwestycję. Na placu zrobiło się bardziej tłoczno, a na całość z góry spogląda żuraw wieżowy.

– Powoli dobiegamy do końca prac ziemnych. Pod koniec ubiegłego tygodnia został ustawiony dźwig budowlany. Dziś nastąpił jego odbiór, więc fizycznie może rozpocząć prace – mówi Daniel Ruszel, kierownik robót budowlanych.

W najbliższych dniach teren zostanie ustabilizowany i rozpoczną się prace przy instalacjach sanitarnych pod chudy beton. Obiekt kryty ma być gotowy jesienią 2018 roku. Całe zadanie ma zakończyć się na początku roku 2019. Koszt inwestycji oszacowany jest na około 39,5 mln zł.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

„Skoro Lesko i Brzozów stać na baseny, to na pewno stać i Sanok”. 700 dni oczekiwania na Centrum Rehabilitacji i Sportu (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK: Pierwsze łopaty wbite! Rozpoczęła się budowa sanockich basenów (FILM, ZDJĘCIA)

22-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)