REKLAMA
REKLAMA

Chcesz schudnąć i poprawić swoje zdrowie? Bonne Santé już w Sanoku!

Dieta to kuracja, którą wprowadza się z głową. Z dbałością o samopoczucie pacjenta. Wbrew obiegowym opiniom, nie składa się z szeregu nieprzyjemnych wyrzeczeń. Jej celem jest dostosowanie spożywanych posiłków do stylu życia pacjenta, do jego potrzeb i możliwości – oraz do oczekiwanych rezultatów.

bonne-sante

Jak zacząć dietę?

Nie musisz liczyć na cud, by osiągnąć cudowne rezultaty. Podejmując wyzwanie zrzucenia kilku zbędnych kilogramów, chcesz zadbać o swoje zdrowie i odzyskać dobre samopoczucie. Chcesz poczuć się pewnie, atrakcyjnie oraz przyjemnie. Odświeżyć swój wizerunek – przede wszystkim dla siebie, odrobinę też z myślą o otaczających Cię ludziach. Aby dokonać tego skutecznie, wystarczy podjąć współpracę z wyspecjalizowanym dietetykiem. To rozwiązanie ma wiele zalet.

Styl życia i żywienia

Dietetyk musi Cię poznać. Dowiedzieć się, co Ci smakuje, jak często jadasz posiłki i o jakiej porze dnia (lub nocy). W przeprowadzonym wywiadzie dietetyk określa Twoje preferencje i możliwości. A potem przygotowuje indywidualny, dedykowany dla Ciebie plan żywieniowy. Jego celem jest sprawić, by dieta przyniosła spodziewane efekty i abyś Ty realizował ją z przyjemnością: jedząc smacznie, zdrowo, bez wyrzeczeń – z radością obserwując zachodzące zmiany.

Dieta: indywidualna czy z internetu? Z suplementacją czy bez?

Jeśli masz już za sobą kilka nieskutecznych prób odchudzania, nie poddawaj się, lecz poszukaj skuteczniejszych rozwiązań. Profesjonalny dietetyk zaplanuje dla Ciebie program żywieniowy, który znacząco różni się od internetowych porad
i metod polecanych przez znajomych. Bo wystarczy wspomnieć, że każdy z nas nie tylko inaczej wygląda i co innego lubi, ale ma też odmienną przemianę materii. Nie istnieją więc przepisy przynoszące te same efekty ogółowi ludzkości.

Podobnie jest z suplementami diety, którym często przypisuje się uzyskane efekty podczas kuracji odchudzających. Lekarze, dietetycy, trenerzy są zgodni – szybka utrata wagi w przypadku różnych fiolek, tabletek lub innych środków odchudzających oznacza najczęściej utratę wody. Doskonale wygląda to na wadze, jednak jest to krótkotrwałe. Pamiętajmy, że skuteczny, trwały i zdrowy efekt odchudzania można osiągnąć w 70% poprzez zmianę nawyków żywieniowych.

Zdrowsze życie i szczupła sylwetka są w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po rozwiązania, które sprawdziły się już w przypadku tysięcy pacjentów Bonne Santé. Jednak tak jak choroby leczysz przy pomocy lekarza, a włosy modelujesz u fryzjera, tak samo bezpieczne podjęcie diety wymaga wsparcia wyspecjalizowanego dietetyka. Dzięki jego pomocy zyskasz najwięcej.

 

bonne_sante_logo_braz

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé
ul. Plac św. Michała 3, Sanok
+48 789 291 501 – bezpłatna konsultacja
www.bonne-sante.pl/dietetyk-sanok

Artykuł sponsorowany

13-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook