REKLAMA

Czołgał się przez jezdnię, kiedy potrącił go samochód. Policjanci ustalają kim jest poszkodowany

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu potrącenia mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy czołgając się chciał przedostać się na drugą stronę jezdni, gdy został uderzony przez samochód. Policjanci ustalają tożsamość pokrzywdzonego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21. w Sanoku na ul. Słowackiego. Z ustaleń policjantów wynika, że pieszy , który przemieszczał się na drugą stronę jezdni czołgając się, został uderzony przez osobową skodę. Kierujący pojazdem, 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zauważył pieszego, gdy ten wyłonił się zza jadącego z przeciwnej strony pojazdu. Niestety nie był w stanie zatrzymać samochodu i potrącił mężczyznę. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy. Natomiast nieprzytomnemu pieszemu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Pieszy z rozległymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalają tożsamość pieszego. Prowadzą również czynności, które mają na celu ustalić jakie były okoliczności wypadku.

źródło: KPP Sanok

5881

31-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.