REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Finały Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl w PWSZ!

SANOK / PODKARPACIE. Finały Sanockiej Liga Unihokeja Esanok.pl odbędą się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku. Decydujące batalie o medale będzie mogła zobaczyć większa liczba kibiców, szczególnie tych z Sanoka. O 3. miejsce BESCO zagra z Komputronikiem, a o tytuł powalczą Esanok.pl Wilki oraz Sanockie Niedźwiedzie. Po zakończeniu finału nastąpi uroczysta dekoracja.

O wynikach drugich starć o brąz i złoto informowaliśmy tutaj:

UNIHOKEJ: Obrońcy tytułu pokazali pazur. Remis w finale SLU Esanok.pl (SKRÓT MECZU, FILM)

Najszybciej rywalizację zakończyły zespoły grające o miejsca 5-7. Ostatecznie, na 7. pozycji uplasowali się zawodnicy Coś Słodkiego, na 6. AZS PWSZ Sanok, a na 5. Forest S.C.

O miejsce na najniższym stopniu podium biją się BESCO i Komputronik. W pierwszym meczu, górą ci drudzy (5:4). Rewanż należał jednak do rywali (8:5), którzy wyrównali stan rywalizacji. O tym, kto zawiesi na swoich szyjach brązowe krążki zadecyduje zatem mecz nr 3.

W wielkim finale również mamy remis. Premierową odsłonę walki o tytuł zwyciężyły Sanockie Niedźwiedzie wygrywając z obrońcami tytułu 8:7. Esanok.pl Wilki Sanok odrobiły straty w drugim pojedynku, ogrywając mistrza z sezonu 2015/2016 różnicą trzech trafień (6:3). Tutaj również, na wyłonienie triumfatora trzeba będzie poczekać do najbliższego poniedziałku.

Finały odbędą się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku. SLU wraca zatem do Sanoka, przynajmniej na chwilę, na najważniejsze spotkania jubileuszowego X sezonu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sanocki obiekt mają odwiedzić dzieci z pobliskich szkół. Zatem doping gwarantowany! Organizatorzy SLU zrobili wszystko, aby przynajmniej w części nawiązać do SuperFinału Salming Ekstraligi Kobiet i Mężczyzn, który w najbliższą sobotę zostanie rozegrany w Gdańsku.

FINAŁY SANOCKIEJ LIGI UNIHOKEJA ESANOK.PL

10.04.2017

18:00
KOMPUTRONIK – BESCO

19:00
ESANOK.PL WILKI SANOK – SANOCKIE NIEDŹWIEDZIE

(finałowe spotkanie potrwa 2 x 20 minut)

Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku

23

1

O te okazałe trofea walczą unihokeiści w X edycji Sanockiej Ligi Unihokeja. Foto: Tomasz Sowa

Foto: Tomasz Sowa

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)