REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Finały Sanockiej Ligi Unihokeja Esanok.pl w PWSZ!

SANOK / PODKARPACIE. Finały Sanockiej Liga Unihokeja Esanok.pl odbędą się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku. Decydujące batalie o medale będzie mogła zobaczyć większa liczba kibiców, szczególnie tych z Sanoka. O 3. miejsce BESCO zagra z Komputronikiem, a o tytuł powalczą Esanok.pl Wilki oraz Sanockie Niedźwiedzie. Po zakończeniu finału nastąpi uroczysta dekoracja.

O wynikach drugich starć o brąz i złoto informowaliśmy tutaj:

UNIHOKEJ: Obrońcy tytułu pokazali pazur. Remis w finale SLU Esanok.pl (SKRÓT MECZU, FILM)

Najszybciej rywalizację zakończyły zespoły grające o miejsca 5-7. Ostatecznie, na 7. pozycji uplasowali się zawodnicy Coś Słodkiego, na 6. AZS PWSZ Sanok, a na 5. Forest S.C.

O miejsce na najniższym stopniu podium biją się BESCO i Komputronik. W pierwszym meczu, górą ci drudzy (5:4). Rewanż należał jednak do rywali (8:5), którzy wyrównali stan rywalizacji. O tym, kto zawiesi na swoich szyjach brązowe krążki zadecyduje zatem mecz nr 3.

W wielkim finale również mamy remis. Premierową odsłonę walki o tytuł zwyciężyły Sanockie Niedźwiedzie wygrywając z obrońcami tytułu 8:7. Esanok.pl Wilki Sanok odrobiły straty w drugim pojedynku, ogrywając mistrza z sezonu 2015/2016 różnicą trzech trafień (6:3). Tutaj również, na wyłonienie triumfatora trzeba będzie poczekać do najbliższego poniedziałku.

Finały odbędą się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku. SLU wraca zatem do Sanoka, przynajmniej na chwilę, na najważniejsze spotkania jubileuszowego X sezonu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sanocki obiekt mają odwiedzić dzieci z pobliskich szkół. Zatem doping gwarantowany! Organizatorzy SLU zrobili wszystko, aby przynajmniej w części nawiązać do SuperFinału Salming Ekstraligi Kobiet i Mężczyzn, który w najbliższą sobotę zostanie rozegrany w Gdańsku.

FINAŁY SANOCKIEJ LIGI UNIHOKEJA ESANOK.PL

10.04.2017

18:00
KOMPUTRONIK – BESCO

19:00
ESANOK.PL WILKI SANOK – SANOCKIE NIEDŹWIEDZIE

(finałowe spotkanie potrwa 2 x 20 minut)

Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ w Sanoku

23

1

O te okazałe trofea walczą unihokeiści w X edycji Sanockiej Ligi Unihokeja. Foto: Tomasz Sowa

Foto: Tomasz Sowa

10-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)