REKLAMA
REKLAMA

Gwałt w Solinie. Młoda kobieta nie przedstawiła rysopisu sprawcy

LESKO / PODKARPACIE. Policja szuka sprawcy gwałtu, do którego miało dość w pierwszy weekend czerwca w Solinie. Sprawa jest trudna, bo pokrzywdzona nie przedstawiła rysopisu przypuszczalnego gwałciciela.

Kobieta została już przesłuchana w Sądzie Rejonowym w Lesku. Jej zeznania niewiele wniosły do sprawy. Nie przedstawiła rysopisu gwałciciela, ani żadnych szczegółów, które umożliwiłyby jego identyfikację. Nadal jest w tej sprawie więcej znaków zapytania, niż pewnych informacji. Śledztwo prowadzone w sprawie gwałtu przez Prokuraturę Rejonową w Lesku jest skomplikowane, bo śledczy dysponują wręcz szczątkowymi informacjami.

solina

Do gwałtu miało dojść w nocy z 3 na 4 czerwca w Solinie. 22-latka z powiatu przemyskiego wraz z grupą młodzieży bawiła się w dyskotece, ale żadna z osób znajomych nie została wskazana przez nią jako sprawca gwałtu. W czasie zabawy towarzyszyła jej koleżanka.

Młoda kobieta, po chwilowym wyjściu z dyskoteki, spotkała w Solinie nieznajomego mężczyznę. Z niewiadomych przyczyn wsiadła z nim do samochodu. Był to pojazd białego koloru. Przejażdżka trwała krótko. Mężczyzna miał wywieźć kobietę około 1 km od Soliny. Tam miało dojść do gwałtu.

22- latka poinformowała o gwałcie dopiero po powrocie do Przemyśla. Wtedy wezwano do niej karetkę, a pogotowie zawiadomiło policję.

dm / P24.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zaproponował, że podwiezie dziewczyny autem. Jedną z nich miał zgwałcić

22 – latka zgłosiła na policję, że została zgwałcona w Solinie

14-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)