REKLAMA
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: „Imię demona”, wystawy i szeroko otwarte drzwi muzeów

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Wraz z wiosną w kalendarzu imprez pojawia się coraz więcej ciekawych wydarzeń. Warto także odwiedzić Muzeum Historyczne oraz sanocki skansen. Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy na ten weekend.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 2 listopada do 31 marca

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 15:00
pt. 9:00 – 15:00
sob. 9:00 – 15:00
niedz. 9:00 – 15:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia: od 1 listopada do 31 marca

w godz. od 9.00 do 14.00

Wystawy stałe i czasowe (Ikony, Bogdańscy – rodzina malarzy z Jaślisk, Judaika i sztuka sakralna w zbiorach Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku) otwarte są w okresie od 1 maja do 31 października od wtorku do niedzieli w godz. od 9.00 do 16.30 Obiekty ekspozycyjne na Galicyjskim Rynku dostępne są dla zwiedzających bezpłatnie codziennie w określonych godzinach: SPRAWDŹ TUTAJ => GR_plan_godziny

17 marca (piątek)

18 marca (sobota)

19 marca (niedziela)

 

1_31

17 marca (piątek)

18 marca (sobota)

19 marca (niedziela)

17-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)