REKLAMA
REKLAMA

Intensywne, nocne opady śniegu. Spore utrudnienia na drogach. Ma nadal padać (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Kolejny atak zimy w Bieszczadach Beskidzie Niskim. W czasie nocnych opadów z dnia 13 na 14 stycznia spadło w naszym regionie ok.30 cm śniegu. Jeszcze więcej białego puchu spadło w Bieszczadach – bo około 60 cm.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla naszego województwa o intensywnych opadach śniegu, co oznacza, że w najbliższych dniach spaść może od 15 cm do 25 cm śniegu. Dla uczniów, którzy wczoraj rozpoczęli ferie zimowe, może to być dobra informacja, ale dla kierowców jest to duże utrudnienie.

Wiemy, że w miejscowościach Średnie Wielkie i Łukowe wielu mieszkańców jest pozbawionych prądu. Nie udało się nam jednak skontaktować z zakładem energetycznym.

Zima nie odpuszcza. Nadsyłajcie zdjęcia, jak to wygląda w Waszych okolicach, na adres mailowy: redakcja@esanok.pl .


„Tak wygląda aktualnie jezdnia na ul. Okrężnej i Kosynierów w dzielnicy Olchowce. Prawdopodobnie od wystąpienia opadów wczoraj wieczorem nie przejechał tędy ani jeden pług śnieżny. Mieszkańcy własnymi siłami usuwają zalegający śnieg, aby móc wyjść czy wyjechać z własnych posesji. Proszę o interwencję, ponieważ to nie pierwsza taka sytuacja kiedy musimy długo czekać na doprowadzenie tych dróg do stanu użyteczności. Zdjęcia wykonane 14.01.2017 około godziny 11:40”. Pisze w mailu Piotrek.


Na dziś i jutro na torze lodowym Błonie w Sanoku zaplanowano Mistrzostwa Polski w Wieloboju Sprinterskim i Mistrzostwa Polski Masters. Obsługa obiektu z powodu intensywnych opadów śniegu ma sporo pracy.

foto: Tomasz Sowa

Gwiazdy łyżwiarstwa polskiego powalczą na torze lodowym „Błonie”


Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

14-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)