REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Fałszerstwo dokumentów, pijani kierowcy i fala kradzieży

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci kilkakrotnie interweniowali na drogach powiatu, głównie kontrolując nietrzeźwych kierowców. Funkcjonariuszom zgłaszano również kradzieże, fałszerstwa dokumentów oraz akty wandalizmu.

Złodziej złotej biżuterii, pieniędzy i ubezpieczenia

62-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że skradziono jej złotą biżuterię, pieniądze oraz ubezpieczenie. Według relacji pokrzywdzonej złodziej zabrał je z jej mieszkania. Wartość złota oszacowano na około 3000 zł, tyle samo skradziono gotówki oraz dwie karty ubezpieczenia zdrowotnego.

Z szafki zabrał pieniądze i dokumenty

42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej zabrał z szafki ubraniowej portfel wraz z pieniędzmi oraz dokumentami. Wartość strat szacuje się na około 150 zł.

Fałszerstwo dowodu wpłaty

37-latek zawiadomił, że znana mu kobieta przerobiła dokument wpłaty, przerabiając kwotę cyfrowo oraz słownie. Następnie dokumentem tym posłużyła się w jednej z instytucji.

1027376714

Na podwójnym gazie

36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący spowodował kolizję drogową. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wykonania czynności.

Z kolei 53-latek z powiatu sanockiego motorowerem wjechał do przydrożnego rowu. Badanie kierującego wykazało, że był nietrzeźwy. Miał 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci z posterunku w Zagórzu w trakcie kontroli drogowej ujawnili 48-letniego kierującego Volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Policjanci ujawnili, że 43-latek kierujący osobówką znajdował się w stanie nietrzeźwości. W wydychanym powietrzu miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Wandal uszkodził drzwi do mieszkania

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca uszkodził drzwi do jej mieszkania. Według zgłaszającej zniszczeń dokonano najprawdopodobniej farba. Straty oszacowano na około 600 zł.

źródło/foto: KPP Sanok

30-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)