REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Na promilach i z zakazem prowadzenia pojazdów, włam do piwnicy po drogi rower, upadek z drabiny w pracy

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci odbierali najwięcej zgłoszeń dotyczących kradzieży. Było również kilka interwencji drogowych oraz kontroli trzeźwości.

Porysowany nissan na parkingu

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca ostrym narzędziem porysował jego nissana. Uszkodzenia powstałe w wyniku tego procederu oszacowano na 1000 złotych.

Spadł z drabiny w pracy. Ma złamaną lewa rękę

Pracownik w trakcie pracy związanej z załadunkiem towaru na naczepę pojazdu, złamał rękę. Mężczyzna upadł z drabiny na terenie zakładu pracy. W trakcie zdarzenia był trzeźwy.

70-latków wyrzuciło na zakręcie. Dachowali w rowie

70-latek z powiatu bieszczadzkiego, w Osławicy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rowie. Obrażeń doznał 70-letni pasażer, który został przewieziony do szpitala.

Prawie 3 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował oplem mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do dnia 4.03.2025 r. wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

Włam do piwnicy i kradzież roweru

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej uszkodził skobel, na którym znajdowała się kłódka zamykająca drzwi do piwnicy. Sprawca wszedł do środka i zabrał rower o wartości 1300 zł.

Clipboard01

Zabrał torebkę z dokumentami i kasą

Sprawca przywłaszczył sobie pozostawionej bez nadzoru torebkę wraz z zawartością. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie 80 zł.

Z kieszeni wyciągnął telefon i przywłaszczył sobie

29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę zgłaszającego, z kieszeni spodni zabrał mu telefon komórkowy marki Samsung o wartości około 1000 złotych.

Inny mieszkaniec powiatu zgłosił na policje, że złodziej przywłaszczył sobie jego aparat, także marki Samsung, o wartości 600 złotych.

Ukradł głośnik za sześć stów

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca ukradł pozostawiony bez nadzoru bezprzewodowy głośnik marki YBI o wartości 600 zł.

Wsiadł do samochodu. Miał 1,5 promila

Patrol prewencji w trakcie kontroli drogowej ujawnił, że 34-latek kierujący BMW był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Z kolei kierujący volkswagenem miał w wydychanym powietrzu 1,4 promila alkoholu.

Wyrwane lusterko z renault

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca, wykorzystując fakt chwilowego pozostawienia pojazdu bez nadzoru, uszkodził lewe zewnętrzne lusterko w jej renault. Zostało ono wyrwane z zaczepów. Straty oszacowano na 1278 złotych.

źródło: KPP Sanok

17-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)