REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Nietrzeźwi kierowcy, kradzieże i pożar zakładu drzewnego

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach sanoccy policjanci zatrzymali kilku nietrzeźwych kierowców, odbierali zgłoszenia o kradzieżach oraz o pożarze w zakładzie przemysłu drzewnego.

Pożar w Zahutyniu
Na terenie zakładu przemysłu drzewnego doszło do uszkodzenia składowiska drewna na skutek działania ognia w wyniku czego powstały straty w wysokości około 20 tysięcy złotych.

Kradzież portfela na prywatnej posesji
26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że z terenu jego posesji znany mu mężczyzna dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 30 zł.

Wykorzystał moment nieuwagi i przywłaszczył sobie telefon
19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej, wykorzystując fakt chwilowego pozostawienia bez nadzoru telefonu komórkowego m-ki Philips wartości 450 złotych wraz z kartą SIM, dokonał jego przywłaszczenia czym działał na szkodę zgłaszającego.

Ukradł telefon za pół tysiąca
58-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że złodziej ukradł mu telefon komórkowy marki Samsung. Wartość telefonu zgłaszający wycenia na kwotę około 500 zł.

alkomat101-kwp91

foto. archiwum KPP Ustrzyki

Kierowcy na podwójnym gazie

12.07.2017 r. Sanok, ul. Przemyska
Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 20-letni mieszkanie powiatu sanockiego, kierujący samochodem Audi znajdował się w stanie nietrzeźwości I badanie 0.32 mg/l. II badanie 0.33 mg/l III badanie 0.26 mg/l.

16.07.2017r. Zboiska
Policjanci podczas czynności wykonywanych na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili, że kierujący samochodem Seat znajdował się w stanie nietrzeźwości: I badanie 1,20 mg/l, II – 1,16 mg/l. III – 1,13 mg/l.

17.07.2017r. Długie
47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości I badanie 1.11 mg/l, II badanie 1.07 mg/l, III badanie 0.92 mg/l, zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu badanego.

17.07.2017 r. Odrzechowa, ul. Pogodna
Policjanci zatrzymali do kontroli 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który znajdując się w stanie nietrzeźwości (I badanie 1.00 mg/l, II badanie 1.01 mg/l, III badanie 1.05 mg/l) kierował motorowerem po drodze publicznej.

Źródło: KPP Sanok

19-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)