REKLAMA
TORUS

KRONIKA POLICYJNA: Pobił i złamał mu nadgarstek, fałszywy konkurs w sieci i motocyklista z dwoma promilami

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu i zatrzymali dwóch kierowców z blisko 2 promilami. Do komendy trafiło także zgłoszenie o oszustwie w sieci. Z kolei w Pakoszówce jeden z uczestników zdarzenia drogowego miał wstrząśnienie mózgu.

Pijani kierowcy

Mieszkaniec powiatu sanockiego kierował osobowym fiatem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia do wykonania czynności procesowych.

Z kolei w Nadolanach w stanie nietrzeźwości zatrzymano 42-latka kierującego motocyklem suzuki. Miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Pobicie

W Zagórzu mieszkaniec powiatu zawiadomił, że został pobity przez znanego mu mężczyznę. W wyniku zdarzenia doznał złamania nadgarstka prawej reki.

Fałszywy konkurs i stracone pieniądze

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że została oszukana w sieci. Wpłaciła 390 złotych na konto nieznanej kobiety, która oferowała udział w konkursie kosmetycznym. Po przelaniu pieniędzy na wskazany rachunek bankowy zgłaszająca utraciła kontakt z oferującą kurs.

Wjechała w hondę. Kierowca ma wstrząśnienie mózgu

Kierujący samochodem opel, mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył pojazdu Honda, którego kierującym był mieszkaniec powiatu sanockiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci wstrząśnienia mózgu doznał kierujący hondą. Kierujący pojazdami trzeźwi.

źródło: KPP Sanok

27-06-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.