REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Poturbowana piesza, upadek na betonową posadzkę i jazda na podwójnym gazie bez uprawnień

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali między innymi podczas potrącenia pieszej w rejonie przejścia czy wypadku przy pracy. Zgłaszano także kradzieże oraz zniszczony samochód osobowy.

Wypadek przy pracy

Kierownik budowy zawiadomił policjantów o wypadku przy pracy. 47-letni pracownik, który wykonywał pracę na słupku rusztowania warszawskiego na kółkach, nie zszedł z niego podczas przemieszczania. W efekcie upadł na betonową posadzkę z wysokości 3,6 metra. Mężczyzna ma pęknięty jeden kręg szyjny oraz przemieszczony drugi. Ponadto rozcięcia skóry głowy. Od poszkodowanego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu we krwi. 47-latek pozostał w szpitalu.

Kradzież oleju napędowego

W Jaćmierzu zgłoszono kradzież oleju napędowego. 64-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca wykorzystał sytuację i z niezabezpieczonego zbiornika, który znajdował się w jednym z pomieszczeń gospodarczych, ukradł około 200 litrów paliwa. Wartość skradzionego oleju to około 1000 złotych.

Potrącenie
33-latek kierujący samochodem marki KIA, w rejonie przejścia dla pieszych potrącił przechodzącą przez jezdnie 63-letnią kobietę. Ranna została zabrana do szpitala. Ze wstępnej diagnozy lekarza wynika, że piesza ma liczne złamania.

Kradzież telefonu
43-latka zawiadomiła funkcjonariuszy o kradzieży telefonu komórkowego. Z relacji kobiety wynika, że nieznany sprawca z kieszeni kurtki jej 16-letniej córki zabrał urządzenie warte 1500 zł.

Alkohol we krwi i jazda bez uprawnień

Policjanci zatrzymali do kontroli 19-latka, który prowadził samochód osobowy w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że chłopak miał pól promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami po drodze publicznej.

Zarysowania za 3 tysiące złotych

44-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że sprawca uszkodził powłokę lakierniczą jego samochodu. Citroen ma mocno zarysowane drzwi przednie i tylne z prawej strony. Straty wyceniono na kwotę 3000 zł.

policja

źródło: KPP Sanok

08-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)