REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Sprytny złodziej kabli, podejrzane, głuche telefony i włamanie internetowe

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci odbierali zgłoszenia o głuchych telefonach, groźbach, kradzieżach czy uszkodzeniach mienia. Znaleźli się także nietrzeźwi kierowcy i internetowi włamywacze.

Głuche telefony

61-latek z powiatu sanockiego zawiadomił policję, że otrzymuje na swój telefon komórkowy liczne połączenia z numeru zastrzeżonego. Osoba dzwoniąca nie wypowiada żadnych słów, co powoduje zaniepokojenie i naruszenie prywatności zgłaszającego.

Włamanie na pocztę elektroniczną

26-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że sprawca przełamał zabezpieczenia jej poczty e-mail i włamał się na jej konto na profilu społecznościowym. Sprawca podszywając się pod nią, prosił jej znajome o dokonanie przelewu pieniędzy w jej imieniu za rzekomo zakupioną sokowirówkę. Zgłaszająca szybko zareagowała na sytuację. Dlatego też nikt nie poniósł żadnych strat.

Złodziejaszek portfeli

24-latkowi skradziono pieniądze. Według jego relacji nieznany mu sprawca wykorzystał nieuwagę i z portfela, który znajdował się w kieszeni spodni, ukradł 520 zł. Ubranie było pozostawione na ogólnodostępnym wieszaku w szatni męskiej w siłowni.

Po kieliszeczku

Patrol policji w trakcie kontroli drogowej ujawnił , że kierujący fordem znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miał prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Innym razem funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący oplem jest nietrzeźwy. Ten kierujący odmówił poddania się badaniu na stan trzeźwości w wydychanym powietrzu, wobec tego pobrano mu krew w celu sprawdzenia stanu trzeźwości.

Zarysowany lakier

41-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca uszkodził powłokę lakierniczą czterech elementów karoserii samochodu. Sprawca porysował pojazd ostrym narzędziem. Straty oszacowano na 1200 zł.

Złodziej kabli

Przez trzy dni złodziej dokonał kradzieży kabla przeznaczonego do badań sejsmicznych wraz z czterema przyłączami. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 5672,21 zł.

Groźby

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że znany jej mężczyzna wypowiadał pod jej adresem groźby karalne. Wzbudziły one u zgłaszającej uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

kronika

KPP Sanok

22-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)