REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Wtargnął na jezdnię i wskoczył na maskę samochodu, pijany kierowca bez uprawnień i toyota w rowie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali na drogach powiatu. Były także zgłoszenia o kradzieżach, wypadku przy pracy. Nie zabrakło tez pijanych kierowców.

Włamał się na portal. Straty sięgają 5000 zł

31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca poprzez przełamanie zabezpieczeń wszedł na jego konto na portalu internetowym i dokonał istotnych zmian, powodując nieprawidłowe działanie portalu. Akutkiem takiego działania sprawcy był spadek liczby odsłon, a tym samym obniżenie wpływów z zamieszczanych na tej stronie reklam. Zawiadamiający wartość strat wycenił na kwotę 5000 zł.

Wypadek przy pracy

Operator prasy, 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, doznał obrażeń w postaci rany szarpanej małego palca u lewej dłoni. Lekarz określił, że obrażenia te skutkują naruszeniem czynności narządów ciała na okres poniżej dni siedmiu.

Jechał bez uprawnień

Policjanci ujawnili i zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który kierował renault, pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów wydał sąd w Brzozowie.

Najechał na stopę pieszego i odjechał. Mężczyzna ma złamane kości śródstopia

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca, kierując pojazdem nieustalonej marki, nie zachował należytej ostrożności i najechał tylnym kołem na lewą stopę nogi męża zgłaszającej. Poszkodowany doznał złamania kości śródstopia. Policja prowadzi czynności w tej sprawie i poszukuje świadków zdarzenia. Osoby, które posiadają istotne informacje proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku: pokój 144, telefon 13 46 57 365.

Wtargnął na jezdnię i wskoczył na maskę mitsubishi

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w trakcie przejazdu mitsubishi został zmuszony do gwałtownego zatrzymania się przez pieszego, który wtargnął na jezdnię. Następnie pieszy wskoczył na maskę pojazdu powodując jej wgniecenia i uszkodzenia. Sprawca został zatrzymany na miejscu zdarzenia, a następnie osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Straty wyceniono na kwotę 650 zł.

Stracił panowanie i toyota wjechał do rowu

Kierujący toyotą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenie obrażeń doznał pasażer pojazdu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Przywłaszczył sobie telefon za 1000 złotych

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że zgubiła telefon komórkowy Samsung wartości 1000 zł. Urządzenie ktoś sobie przywłaszczył.

Złodziej paszportów

34-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca wykorzystał chwile nieuwagi i z niezamkniętej skody, na parkingu przy bloku, ukradł paszport na nazwisko zgłaszającego oraz paszport na nazwisko jego żony zgłaszającego.

Na podwójnym gazie

Policjanci w trakcie kontroli drogowej w Niebieszczanach ujawnili kierującego fiatem, który był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że 42-latek miał ponad 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w Odrzechowej na ulicy Osiedlowej funkcjonariusze zatrzymali kierującego 52-latka z powiatu sanockiego. Mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto prowadził pojazd pomimo zakazu sądowego. Jak ustalili policjanci nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego w Sanoku zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 10-ciu lat tj. od dnia 04.03.2015 r. do 04.03.2025 r.

mandaty

źródło: KPP Sanok
foto: KWP

 

04-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)