REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Samochód w ogniu, cztery auta w rowie i płonące kominy

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy mieli sporo pracy podczas interwencji dotyczących płonącej sadzy w kominach. Było też kilka niebezpiecznych zdarzeń drogowych. W najgroźniejszym uczestniczyło cztery pojazdy i 12 osób.

Kraksa czterech pojazdów

W Sanoku na ulicy Krakowskiej strażacy interweniowali podczas wypadku czterech samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Były spore utrudnienia na drodze.

W minionym tygodniu doszło tez do kilku mniejszych zdarzeń drogowych. I tak w Sanoku na Dmowskiego w wypadku ucierpiała jedna osoba. Z kolei w Pisarowcach zanotowano kolizje dwóch osobówek.

Sezon na płonącą sadzę

Kilkakrotnie wyjeżdżano do pożarów w przewodach kominowych. Takie zdarzenia zgłoszono w Bażanówce, Niebieszczanach, w Besku na ul. Wolskiej, Karlikowie, dwukrotnie w Prusieku oraz w Sanoku na Chrobrego.

Samochód w ogniu

W Besku strażacy gasili płonący samochód. Przyczyną pożaru była wada instalacji elektrycznej.

Niebezpieczna woda

W związku z odwilżą kłopoty pojawiły się na Osławie. Kiedy zeszła kra na ujściu do Sanu powstał zator. To z kolei podniosło poziom w rzece, która rozlała się w Zagórzu na ul. Mostowej. Przez kilka dni służby monitorowały stan wody dzień i noc.

Kamera stop!

Strażacy zabezpieczali tereny na sanockim Skansenie, gdzie kręcono sceny do 2 sezonu Watahy.

straz11

źródło: KP PSP Sanok

13-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)