REKLAMA
REKLAMA

Kultowy „SANOK” już nie wita gości. Instalację zdemontowano na czas budowy obwodnicy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Instalacja „SANOK”, do tej pory umieszczona przy wjeździe do miasta od Dąbrówki, już nie wita gości. Napis zdemontowano na czas budowy obwodnicy. – Trzeba będzie znaleźć mu nowe miejsce – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka do spraw gospodarki komunalnej i architektury.

W związku z trwającymi pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, należało zdemontować instalację.

sanok napis

Taki widok przy wjeździe do miasta to już historia. Instalacja „SANOK” znajdzie nowe miejsce. foto: archiwum eSanok.pl

Zrobiliśmy to na wniosek Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na tym obszarze będą prowadzone prace budowlane. Instalacja została zdemontowana, a jej części zdeponowane w magazynie SPGK – informuje Edward Olejko.

Jaka będzie przyszłość kultowego napisu? Jak podkreśla wiceburmistrz z pewnością nie wróci on na swoje dawne miejsce, będzie to niemożliwe.

Należy poszukać innej lokalizacji. W tym przypadku obliguje nas wiele czynników, chociażby działka, na której mógłby stanąć napis – precyzuje Olejko.

Zaznacza także, że przed ponownym montażem instalacje należałoby odświeżyć, a ponownie będzie mogła witać gości wjeżdżających do miasta najprędzej po zakończeniu prac związanych z budową obwodnicy Sanoka.

12-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)