REKLAMA
REKLAMA

Kultowy „SANOK” już nie wita gości. Instalację zdemontowano na czas budowy obwodnicy (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Instalacja „SANOK”, do tej pory umieszczona przy wjeździe do miasta od Dąbrówki, już nie wita gości. Napis zdemontowano na czas budowy obwodnicy. – Trzeba będzie znaleźć mu nowe miejsce – mówi Edward Olejko, wiceburmistrz Sanoka do spraw gospodarki komunalnej i architektury.

W związku z trwającymi pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, należało zdemontować instalację.

sanok napis

Taki widok przy wjeździe do miasta to już historia. Instalacja „SANOK” znajdzie nowe miejsce. foto: archiwum eSanok.pl

Zrobiliśmy to na wniosek Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na tym obszarze będą prowadzone prace budowlane. Instalacja została zdemontowana, a jej części zdeponowane w magazynie SPGK – informuje Edward Olejko.

Jaka będzie przyszłość kultowego napisu? Jak podkreśla wiceburmistrz z pewnością nie wróci on na swoje dawne miejsce, będzie to niemożliwe.

Należy poszukać innej lokalizacji. W tym przypadku obliguje nas wiele czynników, chociażby działka, na której mógłby stanąć napis – precyzuje Olejko.

Zaznacza także, że przed ponownym montażem instalacje należałoby odświeżyć, a ponownie będzie mogła witać gości wjeżdżających do miasta najprędzej po zakończeniu prac związanych z budową obwodnicy Sanoka.

12-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)