REKLAMA
REKLAMA

Mali żacy w nowym roku akademickim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rok akademicki rozpoczęli właśnie studenci Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.


Inauguracja drugiego już roku akademickiego w Akademii Małego Żaka odbyła się 7 października 2017 r. w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego podczas uroczystej gali 51 żaków odebrało indeksy oraz złożyło ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności akademickiej.

14

Rangę uroczystości podkreślał fakt, że władze uczelni przybyły na nią w togach i pelerynach – wszystko to robiło duże wrażenie tak na dzieciach, jak i na przybyłych na tę akademię ich bliskich. Po gali dzieci uczestniczyły w pierwszych zajęciach akademickich w Instytucie Medycznym, gdzie na kierunku pielęgniarstwo zdobywali podstawy wiedzy z udzielania pierwszej pomocy oraz poznawali m.in. tajniki języka migowego.

W trakcie roku akademickiego młodzi studenci uczestniczyć będą w zajęciach z zakresu fizyki, muzyki, przyrody, anatomii, pierwszej pomocy, wolontariatu, ekonomii czy pracy w telewizji w poszczególnych instytutach i zakładach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Podsumowanie i uroczyste zakończenie roku akademickiego planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

materiały nadesłane

11-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)