REKLAMA
REKLAMA

Mali żacy w nowym roku akademickim (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Rok akademicki rozpoczęli właśnie studenci Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.


Inauguracja drugiego już roku akademickiego w Akademii Małego Żaka odbyła się 7 października 2017 r. w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego podczas uroczystej gali 51 żaków odebrało indeksy oraz złożyło ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności akademickiej.

14

Rangę uroczystości podkreślał fakt, że władze uczelni przybyły na nią w togach i pelerynach – wszystko to robiło duże wrażenie tak na dzieciach, jak i na przybyłych na tę akademię ich bliskich. Po gali dzieci uczestniczyły w pierwszych zajęciach akademickich w Instytucie Medycznym, gdzie na kierunku pielęgniarstwo zdobywali podstawy wiedzy z udzielania pierwszej pomocy oraz poznawali m.in. tajniki języka migowego.

W trakcie roku akademickiego młodzi studenci uczestniczyć będą w zajęciach z zakresu fizyki, muzyki, przyrody, anatomii, pierwszej pomocy, wolontariatu, ekonomii czy pracy w telewizji w poszczególnych instytutach i zakładach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Podsumowanie i uroczyste zakończenie roku akademickiego planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

materiały nadesłane

11-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)