REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Sport i atrakcyjne licytacje. Akademia Piłkarska Sanok dla Piotra Lisowskiego

SANOK / PODKARPACIE. Już 19 marca w niedzielę w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez Akademię Piłkarską Sanok. Tym razem chcemy pomóc osobie, która tej pomocy potrzebuje. Piotr Lisowski to wieloletni reprezentant STS Sanok, który w wyniku obrażeń po wypadku komunikacyjnym musi uczyć się życia od nowa.

Dzieciom pokazujemy, że można i trzeba pomagać innym i że można się również przy tym świetnie bawić. W Festiwalu Piłkarskim zagrają zawodnicy z rocznika 2010. Na nasze zaproszenie błyskawicznie odpowiedzieli: STAL RZESZÓW, ORLIK PRZEMYŚL, AKADEMIA PIŁKARSKA SANOK, PERFECT PRZEWORSK, MOSIR BRZOZÓW, WILCZKI LESKO, REMIX NIEBIESZCZANY, GRUNWALD BUDZIWÓJ.

Podczas Festiwalu odbędą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz licytacja koszulki meczowej Lecha Poznań z podpisami zawodników, piłki z podpisami zawodników Lecha, koszulka hokejowa STS Sanok z numerem 26 i podpisami kolegów z drużyny, koszulka hokejowej reprezentacji Polski. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Piotra Lisowskiego.

19 marca, niedziela, start 9.00, planowane zakończenie około 15.00.

My pomożemy a TY?!

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Akademii Piłkarskiej Sanok

esanok11

źródło: materiały nadesłane

15-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)