REKLAMA
REKLAMA

NIEDZIELA: Sport i atrakcyjne licytacje. Akademia Piłkarska Sanok dla Piotra Lisowskiego

SANOK / PODKARPACIE. Już 19 marca w niedzielę w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku odbędzie się kolejne wydarzenie organizowane przez Akademię Piłkarską Sanok. Tym razem chcemy pomóc osobie, która tej pomocy potrzebuje. Piotr Lisowski to wieloletni reprezentant STS Sanok, który w wyniku obrażeń po wypadku komunikacyjnym musi uczyć się życia od nowa.

Dzieciom pokazujemy, że można i trzeba pomagać innym i że można się również przy tym świetnie bawić. W Festiwalu Piłkarskim zagrają zawodnicy z rocznika 2010. Na nasze zaproszenie błyskawicznie odpowiedzieli: STAL RZESZÓW, ORLIK PRZEMYŚL, AKADEMIA PIŁKARSKA SANOK, PERFECT PRZEWORSK, MOSIR BRZOZÓW, WILCZKI LESKO, REMIX NIEBIESZCZANY, GRUNWALD BUDZIWÓJ.

Podczas Festiwalu odbędą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz licytacja koszulki meczowej Lecha Poznań z podpisami zawodników, piłki z podpisami zawodników Lecha, koszulka hokejowa STS Sanok z numerem 26 i podpisami kolegów z drużyny, koszulka hokejowej reprezentacji Polski. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Piotra Lisowskiego.

19 marca, niedziela, start 9.00, planowane zakończenie około 15.00.

My pomożemy a TY?!

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Akademii Piłkarskiej Sanok

esanok11

źródło: materiały nadesłane

15-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)