REKLAMA
REKLAMA

NOWY PREZES AUTOSANU: Menadżer, podporucznik, zapalony sportowiec

SANOK / PODKARPACIE. Michał Stachura, nowy prezes Autosanu, ma 37 lat, bogate doświadczenie zawodowe, a jego kariera związana jest z wojskowością, cybernetyką, bezpieczeństwem i zarządzaniem.


Dorota Mękarska

Następca Marka Opowicza ukończył Wojskową Akademię Techniczną na wydziale cybernetyki w 2005 roku. Ma stopień podporucznika. W latach 2013-2014 na Politechnice Rzeszowskiej studiował podyplomowo na Wydziale Zarządzania , a w 2016 roku ukończył Wyższą szkołę Menadżerską w Warszawie.

Karierę zawodowa rozpoczął w 2005 roku w Jednostce Wojskowej w Żaganiu, skąd trafił do Agencji Rządowej (Wydział Techniki Operacyjnej i Informatyki Specjalnej) w Warszawie, gdzie pracował do 2008 roku.

Następnie związany był zawodowo z firmą Royal Security oraz Data Royal. W 2010 zaczął pełnić obowiązki prezesa zarządu w spółce informatycznej PROART w Rzeszowie. Od 2011 roku pełnił funkcję prezesa zarządu spółki informatycznej STAWIL.

Zainteresowanie Michała Stachury dotyczą motoryzacji, bezpieczeństwa, wynalazczości i innowacyjności. Jest on aktywnym sportowcem. Trudno wymienić dyscypliny sportu, którym się oddaje – tak jest ich dużo. Jedną z nich są biegi, a w swoim życiu nowy prezes ma epizod związany z przygotowywaniem organizacji biegu ekstremalnego GROM CHALLENGE.

Jest żonaty i ma dwoje dzieci.

01-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)