REKLAMA
REKLAMA

O wypadku hokeistów STSu w archiwalnym materiale video. Wspomnienia zawodników, którzy byli w autobusie (FILM)

O wypadku hokeistów STSu w archiwalnym materiale video. Wspomnienia zawodników, którzy byli w autobusie (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Co roku, 23 stycznia kibice sanockiego hokeja pogrążają się w smutku wracając pamięcią do wydarzeń sprzed 22 lat, kiedy doszło do tragicznego wypadku autobusu wiozącego drużynę STSu. Kilka dni temu, w sieci pojawił się archiwalny materiał video zrealizowany przez lokalne media tuż po dramatycznym zdarzeniu.

23 stycznia 2017 roku minęły 22 lata od tragicznych wydarzeń, które wstrząsnęły sanockim środowiskiem sportowym. Wracający z meczu w Sosnowcu hokeiści STSu mieli wypadek, w którym zginął jeden z najbardziej utalentowanych wychowanków Piotr Milan. Nie przeżyli również podróżujący z drużyną Izabela Suska i Tomasz Och.

Do wypadku doszło 20 km od Sanoka, w miejscowości Gniewoszówka niedaleko Rymanowa. Uderzony silnym podmuchem wiatru autobus przewożący drużynę wpadł w poślizg na oblodzonej drodze. Kolejny podmuch sprawił, że pojazd stoczył się ze skarpy i przewrócił na dach. Trzy osoby, które zginęły wypadły z rozbitymi szybami i zostały przygniecione przez autobus.

źródło: Red., Youtube.com / kanał: Piotr Makarski

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

22 lata temu sportowy Sanok zapłakał… W wypadku zginął hokeista STSu Piotr Milan (FILM, ZDJĘCIA)

20 stycznia 2015 roku. Ciarko PBS Bank KS Sanok podejmował MUKS Podhale Nowy Targ w Polskiej Hokej Lidze. Przed meczem zawodnicy obu zespołów minutą ciszy upamiętniają Piotra Milana, Izabelę Suską i Tomasza Ocha.

02-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)