REKLAMA
REKLAMA

Pijany pirat drogowy. 1,4 promila w organizmie. 105 km na liczniku

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego, który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego 1,4 promila alkoholu.

Reagując na sygnały mieszkańców, którzy zgłaszają, że kierowcy w miejscowości Nowosielce nagminnie przekraczają dopuszczalną prędkość, policjanci wyposażeni w miernik prędkości pełnili w tym rejonie wczoraj służbę. Około godz. 19.30 zatrzymali do kontroli opla, którego kierujący nie stosował się do ograniczeń prędkości, jadąc 105 km/h w terenie zabudowanym. W trakcie wykonywania czynności zachowanie kierującego wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu.

Po zbadaniu urządzeniem kontrolno-pomiarowym okazało się, że 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie 1,4 promila alkoholu.

Mężczyzna będzie odpowiadał zarówno za przekraczanie dozwolonej prędkości jak też za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O karze dla niego zdecyduje sąd.

303-130414

KPP Sanok

31-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)