Praca Auto Serwis
Janas Podłogi

PIŁKA NOŻNA: Ostra gra, festiwal kartek i remis w meczu na szczycie. Fenomenalna parada Piotra Krzanowskiego (SKRÓT, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Mimo gry w osłabieniu przez ponad 60 minut, piłkarze Ekoball Stali Sanok wywieźli z boiska wicelidera Przełomu Besko cenny remis i utrzymali fotel lidera rozgrywek klasy okręgowej. Filarem defensywy sanoczan był bramkarz Piotr Krzanowski, który już w 1. minucie popisał się fenomenalną obroną. Spotkanie 22. kolejki było również niezwykle nerwowe. Sędzia raz po raz upominał zawodników kartkami. Przełom Besko – Ekoball Stal Sanok 0:0. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji spotkania oraz do wysłuchania pomeczowych opinii.

Przełom Besko – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0:0 (0:0)

Ekoball Stal: Krzanowski – Pawiak (Romerowicz 8′), Śmietana, Florek, Kaczmarski – Jaklik, Gąsior, Adamiak (Hydzik 84′, J. Ząbkiewicz (Borek 90), Wójcik – Sieradzki (Kuzio 70′). Trener: R. Ząbkiewicz.