REKLAMA
REKLAMA

Rajd dla każdego! Poczęstunek, konkursy i upominki na rajdzie BEZPŁATNIE (ZOBACZ PROGRAM)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 19 sierpnia 2017 r. w Prełukach nad Osławą zostanie otwarta granica pomiędzy Karpatami Wschodnimi i Zachodnimi. Mało kto wie o tym, że przebiega ona Doliną Osławy aż do Zagórza, a następnie Doliną Sanu, przez Sanok i dalej na północ. Aby rozpromować tą ciekawostkę geograficzną i uczynić z niej kolejną atrakcję turystyczną regionu Podkarpacki Urząd Marszałkowski opracował nowy szlak turystyczny, na którego otwarcie zaprasza wszystkich miłośników gór, Bieszczadów, przygody i dobrej zabawy.

Symboliczne „przejście graniczne” otworzymy w Prełukach, a następnie rajd „Granicami Karpat” wyruszy do Smolnika. Gwarantowana wspaniała zabawa, niezwykłe przygody i cenne nagrody.

Szczegóły na plakacie.

plakat-patronat

Trasa bardzo krótka i malownicza – w sam raz dla rodzin z dziećmi. Chętnych odbierze z Sanoka bezpłatny autobus. Wyjedzie on z parkingu pod Kauflandem o godz. 9.30. zatrzyma się na przystankach, przy ul. Lipińskiego (przychodnia i Autosan), Nowym Zagórzu (osiedle) oraz Zagórzu obok cerkwi. Autobus będzie oznakowany.

17-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)