REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: W wypadku uczestniczyły 3 pojazdy. Kobieta i dwoje dzieci trafiło do szpitala (ZDJĘCIA)

PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, odniosły obrażenia podczas zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Przysietnicy. W wypadku brały udział trzy pojazdy, w których podróżowało łącznie 12 osób. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


Do wypadku doszło wczoraj w Przysietnicy około godziny 15. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 76-letni kierowca volkswagena golfa nie zdołał zahamować i uderzył w tył poprzedzającego go opla corsy. Z kolei opel uderzył w peugeota, który zatrzymał się za pojazdem skręcającym w lewo. W wyniku zderzenia obrażeń doznali pasażerowie volkswagena, 39-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 16 i 6 lat. Zostali oni przewiezieni do brzozowskiego szpitala. Pozostałym uczestnikom – kierowcom oraz 4 pasażerom peugeota i 2 pasażerom opla, nic się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Przez około pół godziny droga powiatowa była zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali czynności procesowe, które pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

źródło: KPP Brzozów

05-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)