REKLAMA
REKLAMA

REGION: Kradziony mercedes i rower. Złodzieje próbowali wywieźć pojazdy na Ukrainę (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. Mercedesa i rower zatrzymali na przejściu granicznym w Medyce funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Pojazdy pochodzą z kradzieży.

Strażnicy graniczni z Medyki udaremnili wywiezienie z terytorium Unii Europejskiej samochodu marki Mercedes Sprinter. Jak się okazało pojazd został skradziony miesiąc wcześniej na terytorium Francji. Podczas dalszych czynności kontrolnych, funkcjonariusze SG ujawnili, że w Mercedesie znajdują się podzespoły pochodzące z innego pojazdu również skradzionego w ostatnich tygodniach na terytorium Francji. Wartość trefnego Mercedesa oszacowano na 60 tysięcy złotych. Pojazd próbował wywieźć na Ukrainę 34 – letni obywatel tego kraju.

Również na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano kradziony rower marki Kands. Funkcjonariusze SG ujawnili, że oryginalny numer identyfikacyjny roweru został usunięty. Jednoślad, którego wartość oszacowano na 1,5 tysiąca złotych, przewoził 27-letni obywatel Ukrainy.

Wszystkie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom policji.

b

b2

źródło: BiOSG

29-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)