REKLAMA
REKLAMA

REGION: Kradziony mercedes i rower. Złodzieje próbowali wywieźć pojazdy na Ukrainę (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. Mercedesa i rower zatrzymali na przejściu granicznym w Medyce funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Pojazdy pochodzą z kradzieży.

Strażnicy graniczni z Medyki udaremnili wywiezienie z terytorium Unii Europejskiej samochodu marki Mercedes Sprinter. Jak się okazało pojazd został skradziony miesiąc wcześniej na terytorium Francji. Podczas dalszych czynności kontrolnych, funkcjonariusze SG ujawnili, że w Mercedesie znajdują się podzespoły pochodzące z innego pojazdu również skradzionego w ostatnich tygodniach na terytorium Francji. Wartość trefnego Mercedesa oszacowano na 60 tysięcy złotych. Pojazd próbował wywieźć na Ukrainę 34 – letni obywatel tego kraju.

Również na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano kradziony rower marki Kands. Funkcjonariusze SG ujawnili, że oryginalny numer identyfikacyjny roweru został usunięty. Jednoślad, którego wartość oszacowano na 1,5 tysiąca złotych, przewoził 27-letni obywatel Ukrainy.

Wszystkie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom policji.

b

b2

źródło: BiOSG

29-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)