REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy gitarzyści ponownie wśród laureatów. Świetne występy podczas festiwalu „Gitara Viva!”

SANOK, KIELCE / PODKARPACIE. Sanoccy muzycy wzięli udział w VII Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym „Gitara Viva!”. W przedsięwzięciu wzięło udział 58 solistów oraz 12 zespołów z terenu całej Polski. Sanoczanie po raz kolejny znaleźli się w gronie laureatów konkursu, który zdaniem przewodniczącego jury prof. oświaty Marka Zielińskiego, stał na bardzo wysokim poziomie.

Duet gitarowy w składzie: Tymon Gawłowski i Mateusz Wójcik otrzymał III miejsce, natomiast soliści Maria Kozimor i Tymon Gawłowski uzyskali wyróżnienie w swoich grupach wiekowych. Młodzi muzycy kształcą się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Sanoku w klasie gitary Iwony Bodziak.

Jestem dumna z moich wychowanków. Cieszę się, że znajdują czas i chęci, aby rozwijać swoje zainteresowania muzyczne oraz doskonalić umiejętności wykonawcze. Podziwiam rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem wspierają nasze muzyczne działania. Podziękowania składam na ręce Dyrektora szkoły prof. oświaty Andrzeja Smolika, który po raz kolejny umożliwił młodym gitarzystom udział w prestiżowym konkursie – mówi Iwona Bodziak.

unnamed

Na zdjęciu od lewej: Maria Kozimor, Mateusz Wójcik, Tymon Gawłowski

28-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)