REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy gitarzyści ponownie wśród laureatów. Świetne występy podczas festiwalu „Gitara Viva!”

SANOK, KIELCE / PODKARPACIE. Sanoccy muzycy wzięli udział w VII Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym „Gitara Viva!”. W przedsięwzięciu wzięło udział 58 solistów oraz 12 zespołów z terenu całej Polski. Sanoczanie po raz kolejny znaleźli się w gronie laureatów konkursu, który zdaniem przewodniczącego jury prof. oświaty Marka Zielińskiego, stał na bardzo wysokim poziomie.

Duet gitarowy w składzie: Tymon Gawłowski i Mateusz Wójcik otrzymał III miejsce, natomiast soliści Maria Kozimor i Tymon Gawłowski uzyskali wyróżnienie w swoich grupach wiekowych. Młodzi muzycy kształcą się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Sanoku w klasie gitary Iwony Bodziak.

Jestem dumna z moich wychowanków. Cieszę się, że znajdują czas i chęci, aby rozwijać swoje zainteresowania muzyczne oraz doskonalić umiejętności wykonawcze. Podziwiam rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem wspierają nasze muzyczne działania. Podziękowania składam na ręce Dyrektora szkoły prof. oświaty Andrzeja Smolika, który po raz kolejny umożliwił młodym gitarzystom udział w prestiżowym konkursie – mówi Iwona Bodziak.

unnamed

Na zdjęciu od lewej: Maria Kozimor, Mateusz Wójcik, Tymon Gawłowski

28-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)