REKLAMA
REKLAMA

Sanocka Liga Unihokeja wraca do Sanoka! Trwają zapisy

SANOK / PODKARPACIE. Trwają zapisy do rozgrywek 11. sezonu Sanockiej Ligi Unihokeja. Rywalizacja wraca do Sanoka, mecze będą rozgrywane w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ.

Dzięki podjętym zaraz po zakończeniu ubiegłego sezonu staraniom i przychylności władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, nowy sezon Sanockiej Ligi Unihokeja będzie rozgrywany w naszym mieście!

Rozpoczęły się zapisy drużyn zainteresowanych udziałem w rozgrywkach Sanockiej Ligi Unihokeja w sezonie 2017/2018. Ilość zespołów jest ograniczona! Pierwszeństwo zapisu przysługuje drużynom, które występowały w rozgrywkach w ubiegłym sezonie, a w dalszej kolejności liczyć się będzie kolejność zgłoszeń.

Zapisy trwają do niedzieli (17 września), a w następnym tygodniu odbędzie się spotkanie przedstawicieli wszystkich zainteresowanych drużyn, na którym omówione zostaną wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek. Start nowego sezonu planowany jest wstępnie na 9 października.

Zapisy prosimy kierować na adres e-mail: info.slu10@gmail.com

Zgłoszenie musi zawierać wstępną nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz numer kontaktowy.

foto-tomasz-sowaimg_5045Foto: Tomasz Sowa

źródło: Sanocka Liga Unihokeja / Facebook.com

13-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)