REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Chciał się zabić rzucając się z mostu przy ul. Białogórskiej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który chciał skoczyć z mostu do rzeki. Nawiązali z nim rozmowę i wykorzystując chwilową nieuwagę przeciągnęli go w bezpieczne miejsce. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Zgłoszenie miało miejsce wczoraj przed godz. 19. Z informacji wynikało, że na moście przy ul. Białogórskiej w Sanoku, za barierą ochronną stoi mężczyzna. Skierowani na miejsce policjanci podjęli z nim rozmowę. Mężczyzna mówił, że chce odebrać sobie życie. Twierdził, że już wcześniej próbował to zrobić, jednak nieskutecznie.

Policjanci kontynuowali rozmowę próbując odwrócić uwagę mężczyzny i stopniowo podchodzili coraz bliżej. Po około 20 minutach uspokoili mężczyznę na tyle, aby stanąć obok niego. Funkcjonariusze wykorzystując chwilową nieuwagę chwycili go i przeciągnęli przez barierę w bezpieczne miejsce. Następnie przekazali 37-latka załodze pogotowia ratunkowego.

4

s6

Foto (2): archiwum Esanok.pl

25-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)