REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Co z pomieszczeniami po nocnej i świątecznej opiece w przychodni na Jana Pawła?

SANOK / PODKARPACIE. Od 1 października nocna i świąteczna opieka zdrowotna realizowana jest w sanockim szpitalu. Do tej pory świadczenia te udzielane były w pomieszczeniach przychodni przy ulicy Jana Pawła II. Czy zmiany przyniosły tez przekształcenia w placówce?

Nasi czytelnicy pytają co z pomieszczeniami, w których do 1 października udzielano świadczeń opieki nocnej i świątecznej. Wygląda na to, ze zmiany w żaden sposób nie wpłynęły na funkcjonowanie placówki przy Jana Pawła.

Przeniesienie świadczeń opieki nocnej i świątecznej do sanockiego szpitala nie wpłynęło na funkcjonowanie przychodni przy ul. Jana Pawła II, gdyż w ciągu dnia w pomieszczeniach tych świadczone były usługi w zakresie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Znajdują się tam gabinety lekarskie oraz gabinet zabiegowy, wykorzystywane w dalszym ciągu do świadczenia usług w zakresie poz – informuje Aleksander Korobczenko, dyrektor Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sanoku.

Podkreśla, że zmieniły się tylko finanse.

Zmiany spowodowały zmniejszenie budżetu, gdyż świadczenia opieki nocnej i świątecznej wykonywane były przez innego świadczeniodawcę, który opłacał czynsz za wynajmowane pomieszczenia – kwituje dyrektor.

11072

18-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)