REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Młodzi piłkarze zagrali razem z WOŚP. Turniej, ale również malowanie twarzy, miecze i cukierki (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Turniej piłkarski, malowanie twarzy, miecze, zwierzątka z balonów i akademiowe cukierki, a przede wszystkim dużo dużo zabawy! Tak wyglądały zawody zorganizowane przez Akademię Piłkarską Sanok, które odbyły się w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ. Do Sanoka przyjechali piłkarze z Rzeszowa, Krosna i Beska. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W niedzielę w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ w Sanoku blisko stu sześciolatków wraz z rodzicami brało udział w turnieju zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Sanok w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na zaproszenie odpowiedziały młode drużyny Stali Rzeszów, Beniaminka Krosno oraz Przełomka Besko.

Dużo gry w piłkę w świetnych warunkach, malowanie twarzy, miecze i zwierzątka z balonów, akademiowe cukierki, to wszystko wprawiało piłkarzy w wyśmienity nastrój a ich małe buźki promieniały szczerymi uśmiechami. Gra bez tabeli, bez presji na wynik, po prostu zabawa w szczytnym celu. Mamy nadzieję, że choć troszkę dołożyliśmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czytamy na profilu AP Sanok na portalu społecznościowym Facebook.com.

Foto: Tomasz Sowa

Foto: nadesłane

17-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)