REKLAMA
REKLAMA

SOBOTA: W Sanoku pojawi się kilkuset miłośników dogtrekkingu. Startują mistrzostwa Polski! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę, 20 maja w Sanoku odbędą się Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu. Do naszego miasta przybędzie kilkuset uczestników, którzy wraz ze swoimi czworonogami pojawią się na trzech trasach wiodących przez Góry Słonne (Mini – 15 km, Mid – 25 km, Long – 40 km). Miejscem startu będzie skansen w Sanoku.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu imprezy od godziny 8.00. Na godzinę 10.00 zaplanowano start główny. Ci, którzy jednak nie zdecydują się wystartować lub nie mają takiej możliwości, będą mieli okazję do zobaczenia rasowych psów biorących udział w Dogtrekkingu. W programie przewidziano na godzinę 16.00 szkolenie z udzielania pierwszej pomocy psom.

Dogtrekking jest najbardziej przyjazną, zorganizowaną formą wypoczynku dla psa i jego właściciela. Jest skierowany do wszystkich bardziej lub mniej aktywnych właścicieli psów. Uczestnictwo w dogtrekkingu nie wymaga szczególnych przygotowań. DT różni się od zwykłego spaceru, nie tylko długością trasy. Posiada on pewne cechy marszu na orientację, podczas którego zawodnik posługuje się mapą by odnaleźć punkty kontrolne.

TAK BYŁO ROK TEMU

Dogtrekking, czyli jak łączyć przyjemne z pożytecznym (FILM)

Plakat sanok v4 LQ

źródło: materiały nadesłane

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)