REKLAMA
REKLAMA

Sprawcy napadu nieustaleni. Policja nadal ich szuka

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku umorzyła postępowanie w sprawie zuchwałego napadu na sklep przy ulicy Traugutta w październiku ubiegłego roku. 

Przypomnijmy, że do rozboju doszło w październiku ubiegłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Traugutta. Zajście miało dramatyczny przebieg: dwóch zamaskowanych mężczyzn wbiegło do lokalu i groziło kasjerce narzędziem, które przypominało broń. Z kasy zniknęło kilkaset złotych.

Sprawą zajęła się sanocka policja. W oparciu o materiał przekazany przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, 18 października wszczęto śledztwo o czyn z art. 280 par. 2 kodeksu karnego, czyli rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

12318

foto: archiwum eSanok.pl

 

Postępowanie w tej sprawie zostało prawomocnie umorzone na podstawie art. 322 KPK. Nie wykryto sprawcy przestępstwa, co uniemożliwiło skierowanie do sądu aktu oskarżenia przeciwko konkretnej osobie – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus.

Dodaje, że w sprawie zasięgnięto szeregu opinii biegłych. Policja nadal prowadzi czynności zmierzające do wykrycia sprawców.

ZOBACZ TAKŻE:

SANOK: Napad zupełnie niezaplanowany. Monitoring załatwi sprawę?

Napad z bronią na sklep w Sanoku? Sprawcy na wolności. Prokuratura wszczęła śledztwo

 

11-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)