REKLAMA
REKLAMA

Sprawcy napadu nieustaleni. Policja nadal ich szuka

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Sanoku umorzyła postępowanie w sprawie zuchwałego napadu na sklep przy ulicy Traugutta w październiku ubiegłego roku. 

Przypomnijmy, że do rozboju doszło w październiku ubiegłego roku w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Traugutta. Zajście miało dramatyczny przebieg: dwóch zamaskowanych mężczyzn wbiegło do lokalu i groziło kasjerce narzędziem, które przypominało broń. Z kasy zniknęło kilkaset złotych.

Sprawą zajęła się sanocka policja. W oparciu o materiał przekazany przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, 18 października wszczęto śledztwo o czyn z art. 280 par. 2 kodeksu karnego, czyli rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

12318

foto: archiwum eSanok.pl

 

Postępowanie w tej sprawie zostało prawomocnie umorzone na podstawie art. 322 KPK. Nie wykryto sprawcy przestępstwa, co uniemożliwiło skierowanie do sądu aktu oskarżenia przeciwko konkretnej osobie – informuje prokurator rejonowy Izabela Jurkowska-Hanus.

Dodaje, że w sprawie zasięgnięto szeregu opinii biegłych. Policja nadal prowadzi czynności zmierzające do wykrycia sprawców.

ZOBACZ TAKŻE:

SANOK: Napad zupełnie niezaplanowany. Monitoring załatwi sprawę?

Napad z bronią na sklep w Sanoku? Sprawcy na wolności. Prokuratura wszczęła śledztwo

 

11-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)