STAL SANOK: Runda bez straty bramki! Okazałe zwycięstwo na koniec sezonu

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarze Ekoball-u Stali Sanok pokonali w ostatniej kolejce obecnego sezonu Górnik Strachocinę 5:0. Było to 14. zwycięstwo w rundzie rewanżowej z 15 rozegranych spotkań.

Warto nadmienić, że prowadzenie naszemu zespołowi dał Dawid Romerowicz już 5 sekundzie spotkania.

Sanoczanie pewnie awansowali do IV ligi podkarpackiej. Co więcej, w całej rundzie wiosennej nie dali sobie strzelić choćby jednej bramki. Podobnie jak w poprzednim meczu, w pierwszej połowie bramki żółto-niebieskich strzegł Piotr Krzanowski. Nasz golkiper w indywidualnych statystykach jest niepokonany od 1286 minut, czyli od ponad 14 spotkań!