REKLAMA
REKLAMA

Strzeleccy mistrzowie. Nie mają sobie równych (ZDJĘCIA)

SANOK, BRZOZÓW / PODKARPACIE. W minioną niedzielę, na strzelnicy sportowej w Brzozowie, odbyły się Międzyklubowe Zawody w Wieloboju Strzeleckim „KROKUS 2017”.

Organizatorami zawodów były LOK GALICJA SANOK oraz SAGITTARIUS SANOK. W zawodach wzięło udział 19 zawodników, którzy walczyli o laury w czterech konkurencjach – Karabinek sportowy 5,6 mm postawa leżąc, do tarczy sportowej na 50 m, karabinek sportowy 5,6 mm postawa leżąc, do tarczy biatlonowej na 50 m, pistolet P-83 9 mm Makarow – tarcza P23 25 m, Pistolet Glock 17 9 mm Luger – tarcza „biedronka” 25 m.

ee

Klasyfikacja w zawodach odbywała się na dwóch poziomach – drużynowym (trzy osobowe drużyny) oraz indywidualnym.
Po wspaniałej i zaciętej walce, I, II i III miejsce zajęły drużyny Galicji Sanok. W kwalifikacji indywidualnej I m zajął Paweł Stefański (SAGITTARIUS SANOK), II miejsce Bogusław Połdiak (GALICJA SANOK), zaś III Sebastian Stabryła (GALICJA SANOK).

Najlepszym strzelcem zawodów został Paweł Stefański (SAGITTARIUS SANOK).

Zawody były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich i wymiany doświadczeń. Na zakończenie prezentowana była broń kolekcjonerska oraz czarnoprochowa.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

27-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)