REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Wilki grają o 7. miejsce w Polsce. Rywalem Killers Kraków (LIVE)

TRANSMISJA NA ŻYWO: Wilki grają o 7. miejsce w Polsce. Rywalem Killers Kraków (LIVE)

SANOK / PODKARPACIE. To już ostatnia odsłona walki sanockich unihokeistów podczas debiutanckiego sezonu w Salming Ekstralidze Mężczyzn. W meczu o 7. miejsce Esanok.pl Wilki zmierzą się przed własną publicznością z Multi 75 Killers Kraków. Osoby, które nie będą mogły zjawić się w hali PWSZ, będą mogły obejrzeć mecz dzięki realizowanej przez portal Esanok.pl transmisji na żywo.

Transmisja na żywo będzie widoczna u góry ekranu

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Wilków Sanok w sezonie 2016/2017

esanok1

To ostatni mecz sezonu 2016/2017 dla obu ekip. Stawką będzie zajęcie 7. miejsca na koniec rozgrywek Salming Ekstraligi Mężczyzn. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku pojawią się unihokeiści Multi 75 Killers Kraków, a więc zespołu, który w fazie grupowej rywalizował z nowotarskimi: Góralami i Szarotką oraz z niedawnym przeciwnikiem sanoczan Wiatrem Ludźmierz.

Ekipa ze stolicy Małopolski zajęła 4. miejsce notując 4 punkty w 12 potyczkach. Trzeba jednak przyznać, że krakowianie mierzyli unihokejowe umiejętności z najlepszymi drużynami w kraju. Górale będą bronić tytułu podczas finałowego starcia z MUKS Zielonką, z kolei Szarotka powalczy o brązowy medal z Fenomenem Babimost. Natomiast Wiatr Ludźmierz zagra o 5. miejsce z Ósemką Wejherowo.

Trudno przewidzieć wynik sobotniej potyczki, ponieważ zespoły z Sanoka i Krakowa jeszcze ze sobą nie grały. Atutem Wilków może być własna hala i doping kibiców. Po stronie „Killersów” będzie na pewno doświadczenie. Jest to drużyna, która w poprzedniej edycji rozgrywek w imponujący sposób uzyskała awans do najwyższej klasy rozgrywkowej (po reorganizacji do ekstraligi włączono wszystkie zespoły pierwszoligowe).

Jako ciekawostkę warto podać, że barwy Krakowa reprezentują obecnie pochodzący z Sanoka Konrad Salewski Grzegorz Najsarek.

2

Michał Leś. Foto: Tomasz Sowa

Czeka nas na pewno trudne spotkanie. Mimo, że w grupie krakowianie przegrywali wysoko, to ograli się z bardzo mocnymi rywalami i nabrali cenne doświadczenia. Są zespołem dobrze zorganizowanym i ambitnym – mówi Michał Leś, zawodnik Wilków. – Mimo tego, że nie graliśmy jeszcze z zespołem z Krakowa, to widzieliśmy kilka ich spotkań, zarówno z obecnego sezonu jak i choćby pierwszy mecz finału I ligi z poprzedniej kampanii. Spróbujemy wykorzystać tę wiedzę podczas sobotniego starcia. Uważam, że jest to drużyna w naszym zasięgu. Musimy skupić się na swojej grze i pokazać dobry unihokej. Zajęcie 7. miejsca jest dla nas bardzo ważne. Zrobimy wszystko, aby ten cel osiągnąć.

Salming Ekstraliga Mężczyzn – mecz o 7. miejsce

Esanok.pl Wilki Sanok – Multi 75 Killers Kraków

Sobota (1 kwietnia) – Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ, godz. 17.00

WSTĘP WOLNY

1

źródło: Wilki Sanok

Foto: Tomasz Sowa

01-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)