REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Wilki grają o 7. miejsce w Polsce. Rywalem Killers Kraków (LIVE)

TRANSMISJA NA ŻYWO: Wilki grają o 7. miejsce w Polsce. Rywalem Killers Kraków (LIVE)

SANOK / PODKARPACIE. To już ostatnia odsłona walki sanockich unihokeistów podczas debiutanckiego sezonu w Salming Ekstralidze Mężczyzn. W meczu o 7. miejsce Esanok.pl Wilki zmierzą się przed własną publicznością z Multi 75 Killers Kraków. Osoby, które nie będą mogły zjawić się w hali PWSZ, będą mogły obejrzeć mecz dzięki realizowanej przez portal Esanok.pl transmisji na żywo.

Transmisja na żywo będzie widoczna u góry ekranu

Portal Esanok.pl jest oficjalnym patronem medialnym Wilków Sanok w sezonie 2016/2017

esanok1

To ostatni mecz sezonu 2016/2017 dla obu ekip. Stawką będzie zajęcie 7. miejsca na koniec rozgrywek Salming Ekstraligi Mężczyzn. W hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku pojawią się unihokeiści Multi 75 Killers Kraków, a więc zespołu, który w fazie grupowej rywalizował z nowotarskimi: Góralami i Szarotką oraz z niedawnym przeciwnikiem sanoczan Wiatrem Ludźmierz.

Ekipa ze stolicy Małopolski zajęła 4. miejsce notując 4 punkty w 12 potyczkach. Trzeba jednak przyznać, że krakowianie mierzyli unihokejowe umiejętności z najlepszymi drużynami w kraju. Górale będą bronić tytułu podczas finałowego starcia z MUKS Zielonką, z kolei Szarotka powalczy o brązowy medal z Fenomenem Babimost. Natomiast Wiatr Ludźmierz zagra o 5. miejsce z Ósemką Wejherowo.

Trudno przewidzieć wynik sobotniej potyczki, ponieważ zespoły z Sanoka i Krakowa jeszcze ze sobą nie grały. Atutem Wilków może być własna hala i doping kibiców. Po stronie „Killersów” będzie na pewno doświadczenie. Jest to drużyna, która w poprzedniej edycji rozgrywek w imponujący sposób uzyskała awans do najwyższej klasy rozgrywkowej (po reorganizacji do ekstraligi włączono wszystkie zespoły pierwszoligowe).

Jako ciekawostkę warto podać, że barwy Krakowa reprezentują obecnie pochodzący z Sanoka Konrad Salewski Grzegorz Najsarek.

2

Michał Leś. Foto: Tomasz Sowa

Czeka nas na pewno trudne spotkanie. Mimo, że w grupie krakowianie przegrywali wysoko, to ograli się z bardzo mocnymi rywalami i nabrali cenne doświadczenia. Są zespołem dobrze zorganizowanym i ambitnym – mówi Michał Leś, zawodnik Wilków. – Mimo tego, że nie graliśmy jeszcze z zespołem z Krakowa, to widzieliśmy kilka ich spotkań, zarówno z obecnego sezonu jak i choćby pierwszy mecz finału I ligi z poprzedniej kampanii. Spróbujemy wykorzystać tę wiedzę podczas sobotniego starcia. Uważam, że jest to drużyna w naszym zasięgu. Musimy skupić się na swojej grze i pokazać dobry unihokej. Zajęcie 7. miejsca jest dla nas bardzo ważne. Zrobimy wszystko, aby ten cel osiągnąć.

Salming Ekstraliga Mężczyzn – mecz o 7. miejsce

Esanok.pl Wilki Sanok – Multi 75 Killers Kraków

Sobota (1 kwietnia) – Centrum Sportowo-Dydaktyczne PWSZ, godz. 17.00

WSTĘP WOLNY

1

źródło: Wilki Sanok

Foto: Tomasz Sowa

01-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)