REKLAMA
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia związane z Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim. Zobacz objazdy

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend na trasie Załuż – Tyrawa Wołoska odbędą się wyścigi samochodowe. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.


W dniach 13 i 14 maja br. w godz. 6.30 – 19.00 na drodze krajowej nr 28 na odcinku Załuż – Tyrawa Wołoska zostaną rozegrane Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski pod nazwą „Bieszczadzki Wyścig Górski”. W czasie odbywania się zawodów droga będzie nieprzejezdna. Ruch samochodów osobowych oraz ciężarowych o nośności do 10 ton zostanie skierowany na drogi objazdowe, natomiast pojazdy ciężarowe powyżej 10 ton będą przepuszczane drogą krajową nr 28 w czasie przerw w wyścigu.

Proponowane objazdy:

  • objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa) – początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza, dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.
  • objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) – początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej – dalej tak jak w punkcie powyżej.
  • objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok – kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.
  • objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka – początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o ład i porządek przez cały czas trwania zawodów.

WYSCIG

źródło: KPP Sanok;
foto: KPP Sanok/ red.

11-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)