REKLAMA
REKLAMA

WRACAMY DO TEMATU: Kierująca nie zachowała ostrożności. Potrącona piesza trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W piątek informowaliśmy o potrąceniu w okolicy przejścia dla pieszych w Sanoku na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego z ul. Jana Pawła II. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym fiatem nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 16, w Sanoku na ul. Dmowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym fiatem zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych nie zachowała szczególnej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa kończącej przechodzić przez jezdnię kobiecie. Piesza została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazało się, że doznała jedynie niegroźnych obrażeń.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestniczek zdarzenia. Urządzenie wykazało, że zarówno kierująca, jak i piesza w chwili wypadku były trzeźwe. Funkcjonariusze ustalili świadków,  zabezpieczyli również materiał dowodowy i wykonali oględziny miejsca wypadku oraz samochodu. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni szczegółowe okoliczności zdarzenia.

źródło: Red., KPP Sanok

23-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)