REKLAMA
REKLAMA

Karambol w Czerteżu. Dwie osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Cztery samochody osobowe, w sumie z dwunastoma osobami w środku brało udział w zdarzeniu, do którego doszło wczoraj około godziny 17 na krajowej „28” w Czerteżu. Przez kilkadziesiąt minut trwały utrudnienia w ruchu. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Prawdopodobnie nieuwaga 38-letniego kierowcy opla doprowadziła do zdarzenia na drodze krajowej nr 28 przy wjeździe do Sanoka. Podróżujący od strony Krosna mężczyzna nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego citroena i najechał na jego tył. Citroen wpadł z kolei na volkswagena, a ten na renault. Kierująca renault, 19-letnia kobieta zatrzymała się przed pojazdem, który chciał opuścić krajówkę.

Do szpitala został przewieziony 64-letni kierowca citroena oraz pasażerka, 61-letnia kobieta. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się poważne.

Volkswagenem podróżowało cztery osoby, w tym dwoje dzieci. 32-letni mężczyzna – kierowca, 32-letnia kobieta, oraz dwoje dzieci w wieku 3 i 6 lat.

W renault oprócz kierującej, znajdowały się jeszcze 4 osoby: 14 i 15-latka oraz dwie kobiety w wieku 21 i 23 lat.

Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Wszyscy, którzy brali udział w zdarzeniu są mieszkańcami powiatu sanockiego.

W sprawie będzie prowadzone postępowanie, które wskaże sprawcę zdarzenia.

red.
foto: nadesłane

13-02-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)