REKLAMA
VIVO sc

Żeglarskie zmagania na Jeziorze Solińskim

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Zakończyła się rywalizacja żeglarzy w ramach Pucharu Soliny. Była to XV edycja cyklu regat rozgrywanych na Jeziorze Solińskim. Żeglarze na starcie stawali sześć razy.


W Klasie Laser zwyciężył Łukasz Torma. Drugie miejsce dla Jacka Moczarnego, miejsce trzecie wywalczył Damian Naleśnik. W Klasie Skiff najlepszym okazał się Maciej Zub wyprzedzając Macieja Skibę i Tomasza Łuszczyńskiego. Klasę T1 wygrała Agata Węgrzyniak. Na drugim miejscu „dopłynął” Przemysław Bobak, a na trzecim Łukasz Głowiński. Zwycięzcą w Klasie T2 został Mariusz Trzciński wyprzedzając Jana Frąckiewicza i Wojciecha Kosmale. W Klasie T3 najszybciej pływał Michał Malinowski. Miejsce drugie stało się łupem Marka Sawickiego, a trzecie Jana Wilka.

Uroczyste wręczenie nagród 28 października w Polańczyku podczas „Balu Żeglarza”. Pełne wyniki na stronach internetowych pucharu Soliny.

regaty fot wojtek zatwarnicki

MZ
Fot. Wojtek Zatwarnicki / Zdjęcie ilustracyjne.

11-10-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.