REKLAMA
REKLAMA

150 flakoników z „perfumami” znanych marek w prezencie? Ukrainiec twierdził, że to dla znajomych (ZDJĘCIA)

REGION / PODKARPACIE. 150 sztuk wyrobów perfumeryjnych oznaczonych logo znanych marek zatrzymali funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (KAS) na przejściu granicznym w Medyce. Towar ukryty w bagażu przemycał 27-letni obywatel Ukrainy.

11 kwietnia br. po południu funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Medyce skierowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski samochód marki Fiat Ducato. Pojazd poruszał się pasem przeznaczonym dla podróżnych nie przewożących towarów podlegających obowiązkowi zgłoszenia celnego.

W wyniku rewizji samochodu, którym kierował 27-letni obywatel Ukrainy, funkcjonariusze wykryli 150 sztuk wód toaletowych, oznaczonych logo światowych producentów. Kosmetyki o jednostkowej pojemności 20 ml ukryte były w bagażu podręcznym kierowcy.

Kierujący pojazdem mężczyzna przyznał się do własności wykrytego towaru. Mężczyzna tłumaczył, że kosmetyki miały być prezentem dla jego znajomych.

Przeciwko sprawcy przemytu wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe.

fot. KAS (1)

fot. KAS (2)

fot. KAS (3)

źródło: KAS

13-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)