REKLAMA
REKLAMA

5 pomysłów na udaną sesję ślubną

Sesja ślubna to jedna z najpiękniejszych pamiątek tego wyjątkowego dnia. Jeśli wybierzecie interesujący plener, zdjęcia będą naprawdę niezwykłe.

esanok.pl 1

Sesja nad wodą

Pięknie na zdjęciach prezentują się plenery wodne – morze, jezioro. Odbite w wodzie światło tworzy magiczny, wyjątkowy klimat. Szczególny efekt uzyskać można o świcie lub o zachodzie słońca. W Polsce wiele jest miejsc, gdzie taka sesja będzie naprawdę udana. Warto rozważyć na przykład wyjątkowo urokliwe molo na plaży orłowskiej w Gdyni. Białe balustrady i ławeczki i pływające w morzu łabędzie to świetne tło dla Młodej Pary.

Sesja w ciekawym wnętrzu

Do sesji ślubnej wykorzystać można także ciekawe wnętrza – na przykład pałacyku czy teatru. Bardzo popularnym miejscem, na które często decydują się nowożeńcy jest warszawska politechnika. Wygląda bowiem bajkowo. Czasem warto też wypatrzeć jakiś detal – na przykład w krakowskiej Willi Decjusza znaleźć można piękne mozaiki na ścianach, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. Decydując się na takie plenery należy dowiedzieć się czy potrzebne nam są pozwolenia na fotografowanie w danym miejscu.

esanok.pl 2

Sesja w górach

Jesteście pasjonatami górskich wędrówek? Kochacie góry? Możecie uwiecznić to podczas sesji zdjęciowej. Górskie szczyty na zdjęciach prezentują się okazale i przydają fotografiom powagi, a zarazem – sentymentalnego nastroju. W dodatku robią wrażenie o każdej porze roku. Wyjątkowo „fotogeniczne” są Bieszczady. Szukając fotografa, który podejmie się sesji w tej lokalizacji sprawdzić można oferty z Rzeszowa i Sanoka – oba miasta są dobrą bazą wypadową. Warto zajrzeć na portal ślubny Wedding.pl. Pod adresem https://wedding.pl/fotograf-slubny/sanok znajdziemy bazę regionalnych fotografów, z którymi za pośrednictwem portalu możemy się skontaktować. Na stronie znajdziemy też usługodawców z innych ślubnych branż.

Sesja w mieście

Dobrym pomysłem jest również sesja w mieście. Starówka czy rynek to miejsca tętniące życiem, gdzie zawsze wiele się dzieje – inspiracja do zdjęć zjawia się sama. Na fotografiach uwiecznić wraz Młodą Parą można na przykład bańki mydlane, które ktoś puszcza na Rynku Głównym w Krakowie czy fasady wrocławskich kamienic. Miasta są wdzięcznym tematem zdjęć. Takie miejskie sesje zdjęciowe to też dobry pretekst, żeby fotografie potraktować z przymrużeniem oka. Można na przykład dać się sfotografować jak w ślubnych kreacjach mknie się na rowerach przez Stare Miasto.
Drugi aspekt sesji ślubnych w mieście to nowoczesność. Warto wykorzystać na przykład miejsca, w których znajdują się murale czy dzielnice o bardziej industrialnym „wystroju” – zdjęcia nabiorą zupełnie innego charakteru.

esanok.pl 3

Sesja wśród zieleni

Jeszcze jednym pomysłem na ślubne sesje zdjęciowe jest wykorzystanie terenów zielonych – łąki, parku, lasu. Takie fotografie będą bardzo romantyczne. W parku czy lesie, załamujące się światło i złote plamki prześwitujące między liśćmi będą dobrze prezentować się na zdjęciach dodając im charakerystycznego „blasku”. Ukwiecona łąka to też dobry pomysł – szczególnie, jeśli samo wesele miało rustykalny charakter, Panna Młoda nosiła na przykład wianek we włosach i polne kwiaty w bukiecie.

esanok.pl 4

Zdjęciowa sesja ślubna będzie wspomnieniem, do którego z radością wrócicie po latach. Dlatego warto poświęcić jej szczególną uwagę.

Zdjęcia: Shutterstock

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

29-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook