REKLAMA
REKLAMA

AKADEMIA PIŁKARSKA: Świetna zabawa i dużo dobrej gry drużyny z rocznika 2010 w Krakowie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zespół Akademii Piłkarskiej Sanok z rocznika 2010 świetnie bawił się minionego weekendu w turnieju J&J SPORT CENTER CUP 2018 w Krakowie. W zawodach udział brało 12 drużyn. Nie było punktacji. Liczyła się gra i indywidualne umiejętności chłopaków.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny, wytypowanym przez organizatorów został Jakub Szczurzydło. Była jeszcze jedna nagroda – puchar, którą otrzymał Gabryś Dufrat, również wyróżniający się zawodnik sanockiego teamu.

Mariusz Sumara (trener U-10):
Wszyscy chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, szczególnie biorąc pod uwagę, że to ich pierwszy tak daleki turniej. Za nami dużo ciekawej gry, pięknych akcji i bramek. Widać z turnieju na turniej, chłopaki podnoszą swoje umiejętności. Nie zapominamy jednak, że to nadal dzieci i największą nagrodą po turnieju jest ich radość i szczery uśmiech. Pracujemy i bawimy się dalej, jeszcze wiele przed nami!

Skład roczniak 2010 Akademii Piłkarskiej Sanok:
Dawid Mazgaj, Gabriel Dufrat, Marcel Przybyłowicz, Jakub Szczurzydło, Patryk Biskup, Bartosz Wójtowicz, Wiktor Gac, Rafał Duży, Maciej Pietrzak, Gabriel Senuś, Mikołaj Juszczyk.

Brawo drużyna! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim drużynom za wspólną grę – czytamy na profilu AP Sanok na portalu Facebook.com.

Turniej J&J SPORT CENTER CUP 2018

Drużyny

* Akademia Wisła Kraków
* Sandecja Nowy Sącz
* JKS Jarosław
* Stal Mielec I
* Stal Mielec II
* KSPN Pogoń I Kraków
* KSPN Pogoń II Kraków
* Akademia Piłkarska Sanok
* Bronowianka Kraków
* Błękitni Modlinica
* AS Progres Kraków
* AP Wieliczka

Trener: Mariusz Sumara
Kierownik : Krzysztof Dufrat

źródło: Akademia Piłkarska Sanok / materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)