REKLAMA
REKLAMA

Śmierć na drodze. Zginęli dwaj Ukraińcy pracujący przy budowie mostu (ZDJĘCIA)

STARA BIRCZA / PODKARPACIE. Dwaj obywateli Ukrainy zginęli na miejscu a czworo zostało rannych w wypadku, do jakiego doszło w ubiegły czwartek w Starej Birczy. Ukraińcy pracowali przy remoncie mostu w Birczy.


Około godz. 7, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał zgłoszenie o zderzeniu samochodu busa marki Ford Transit z ciężarowym manem w miejscowości Stara Bircza. Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze ruchu drogowego. W chwili wypadku panowały trudne warunki na drodze – było bardzo ślisko i mgliście – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący busem, jadąc w kierunku Przemyśla, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym z naczepą. Busem podróżowało 5 pasażerów i kierowca, wszyscy to obywatele Ukrainy, pracujący przy remoncie mostu w Birczy.

Kierowca busa oraz jeden z pasażerów zginęli na miejscu. Czterej pasażerowie zostali przewiezieni do szpitali. Jedną z osób przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego.

1

2

foto: KM PSP Przemyśl/ KWP / ms
foto: OSP KSRG Bircza

MZ / KWP Rzeszów
foto: OSP KSRG Bircza

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)