REKLAMA
CUK
REKLAMA

BIESZCZADY: Pojazd „wyleciał” z drogi i kilkakrotnie dachował. Cztery osoby w środku (FOTO)

06BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzięki żelaznym nerwom i opanowaniu, funkcjonariusz z Placówki SG w Wojtkowej udzielił pomocy czwórce nastolatków, którzy byli w szoku po dachowaniu pojazdu którym jechali.

Funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej z Wojtkowej udzielił pomocy poszkodowanym w wypadku drogowym i zawiadomił służby ratownicze. Z uwagi na stan zdrowia poszkodowanych na miejsce przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Do zdarzenia doszło 23 lipca na drodze wojewódzkiej nr 890 (trasa Kuźmina–Krościenko) przy zakręcie w stronę m. Arłamów.

Tego dnia funkcjonariusz Straży Granicznej mł. chor. Diamandis Rosołowski (12 lat w służbie), realizował zadania służbowe w tej okolicy.

Najechał na wypadek samochodu osobowego, który kilka minut wcześniej wypadł z drogi i kilkakrotnie dachował. Z pojazdu, o własnych siłach wyszła czwórka młodych osób; 19-letni kierowca i troje nastolatek (10, 11 i 16 lat). Wszyscy byli w szoku, dziewczynki wpadły w panikę. Funkcjonariusz natychmiast udzielił im pierwszej pomocy, wezwał służby ratunkowe i zabezpieczył miejsce zdarzenia. W czasie oczekiwania na pomoc udzielał dzieciom tak potrzebnego wsparcia i otuchy. Nastolatkowie nie mieli widocznych obrażeń, ale na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec LPR który odtransportował wszystkich poszkodowanych do szpitala. Aktualnie ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

BiOSG

26-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)